O Kancelarii

0+

LAT DOŚWIADCZENIA

Dr hab. n. prawn. Dorota Karkowska, prof. UJ, radca prawny – właściciel Kancelarii.

Kancelaria Radcowska Dorota Karkowska z siedzibą w Warszawie to dynamiczny zespół prawników z dużym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej obsługi prawnej osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, jednostek administracji publicznej jak i wieloletniej praktyki akademickiej. Oferujemy kompleksową pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W ramach świadczonej obsługi prawnej zapewniamy szeroki aspekt spojrzenia na powierzone nam sprawy, uwzględniając różne specjalizacje i doświadczenie zawodowe każdego z partnerów Kancelarii i współpracowników.

Zespół merytoryczny tworzą osoby specjalizujące się w różnych dziedzinach prawa, trudniące się poza merytoryczną analizą poszczególnych kazusów, również działalnością naukową, dydaktyczną i publicystyczną.
left-quote1
Jesteśmy otwarci na wyzwania !
Świadczymy doradztwo prawne z najwyższą starannością i rzetelnością!
left-quote1
Jesteśmy kreatywni !
Mamy świadomość, iż sytuacja Każdego Naszego Klienta wymaga indywidualnego nieschematycznego podjeść, które pozwoli rozwiązać problem, zakończyć spór czy osiągnąć biznesowe cele. Dokonujemy analizy stanu faktycznego i prawnego, wskazujemy Naszym Klientom konkretne wytyczne, rekomendacje, wnioski, czy alternatywne drogi postępowania.
left-quote1
Kancelaria ma znakomity zespół !
Zespół tworzą nie tylko profesjonalni pełnomocnicy, z Kancelarią współpracuje grono wybitnych ekspertów/ of counsel – profesorów i doktorów habilitowanych nauk prawnych. W naszej pracy umiejętnie łączymy naukową wiedzę ekspercką z pragmatyzmem i efektywnością.
To Top